Uwaga! Błąd na stronie urzędu skarbowego w formularzu zeznania podatkowego!

Formularz zezniania podatku holenderskiego

Zanim wyślesz internetowo formularz zeznania podatkowego, sprawdź dokładnie, czy nie ma błędów!

Urząd skarbowy informuje o błędzie na swojej stronie internetowej, który znajduje się we formularzu zeznania podatkowego! Błąd ten może niestety wprowadzić nieścisłości w wypełnionych zeznaniach podatkowych.

Zostały zanotowane przypadki, gdzie bezprawnie przyznano niektórym podatnikom ulgi na dzieci. W związku z tym, szczególnie Ci z Was, którzy mogą korzystać właśnie tej ulgi, powinny z szczególną ostrożnością wykazać się podczas wypełniania zeznania, zwracając uwagę na to, by przed jego wysłaniem dokładnie wszystko sprawdzić.

Jeżeli nie wiesz jak poprawnie wypełnić zeznanie podatkowe, potrzebujesz pomocy przy rozliczaniu podatku holenderskiego lub nie jesteś do końca pewny/a, czy należy Ci się np. ulga na dziecko, skorzystaj z pomocy specjalizujących się w tym firm.

Zwrócono uwagę także na to, że nie można było także odznaczyć w formularzu internetowym zeznania podatkowego pola, które mówiło o tym, że dzielą odliczanie podatku z partnerem fiskalnym. Co skutkuje tym, że w wysłanym przez nas formularzu – odliczenie te będzie całkowicie pominięte.

Jeżeli natkniesz się na ten błąd, urząd skarbowy radzi, by wstrzymać się kilka dni z wypełnieniem zeznania podatkowego na 2014 rok do czasu, aż błąd ten zostanie poprawiony.