Ostatnia szansa na rozliczenie podatku holenderskiego za 2010 rok!

O niemałych korzyściach wynikających z rozliczania podatku holenderskiego możesz przeczytać w artykule: „Dlaczego warto rozliczyć podatek holenderski?” Znajdziesz tam również informacje odnośnie tego co jest potrzebne do rozliczenia i kto może rozliczyć się ze swoich dochodów.

Warto systematycznie (co roku) rozliczyć swoje dochody, ponieważ masz szansę otrzymać całkiem fajną kwotę wynikającą z nadpłaconego podatku. Jednak dla tych „niesystematycznych” osób, holenderski Urząd Skarbowy Belastingdienst  daje możliwość rozliczenia podatku do nawet 5-ciu lat wstecz!

W związku z tym, jeżeli jednak z jakiś przyczyn jeszcze tego nie zrobiłeś, a spełniasz określoną normę (5-ciu lat wstecz tj. na dzień dzisiejszy za rok: 2014, 2013, 2012, 2011, 2010) – masz szansę to zrobić! W szczególności kierujemy ten post osobom, które chciałyby się jeszcze rozliczyć za rok 2010 – bo to ostatnia Wasza szansa! Macie jeszcze miesiąc, więc nie warto czekać do ostatniej chwili.

Jeżeli potrzebujecie pomocy związanej z rozliczaniem podatku holenderskiego i nie tylko – zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalistów:
http://www.dutchables.pl/oferta/podatki-i-ulgi-dla-osob-zatrudnionych-w-holandii.html#rozliczenie

Należy także wspomnieć o innych zaletach rozliczenia podatkowego – np. rozliczając się wspólnie z małżonkiem/partnerem jest także szansa uzyskania potocznie nazywanego „rozłąkowego”.